čas serveru: 18:04:31

Jan Rapin

Název: Zátiší s dýmkou a kartami

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2161