čas serveru: 01:28:06

Název: Dantovo peklo na Zemi

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, opatřeno vzorkem DNA, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 2163