čas serveru: 22:58:08

Název: Ďáblův kříž

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2165

10 500 Kč 29.11.2020 01:37:50
10 000 Kč 28.11.2020 01:01:36