čas serveru: 02:47:05

Klimeš

Název: Podzimní duby

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 23 x 32 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2167