čas serveru: 01:32:34

Klimeš

Název: Podzimní duby II.

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 23 x 32 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2168