čas serveru: 23:00:27

Jaroslav Mandl

Název: Geometrická kompozice

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2018, stav slušný )
dílo přímo od autora

Rozměr: 89 x 63 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2177