čas serveru: 02:55:56

Blažek

Název: Jiřiny ve skleněné váze

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav původní )

Rozměr: 81 x 66,5 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2178