Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 39 x 43 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2182
Účastníci: 2
Příhozy: 4
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
8 000 Kč | 30.11.2020 21:54:33 | Přehozeno limitem |
7 500 Kč | 30.11.2020 21:54:33 | |
7 000 Kč | 23.11.2020 15:03:54 | Přehozeno limitem |
6 500 Kč | 03.11.2020 16:47:17 |