čas serveru: 03:39:19

Albert Saverys

Název: Zimní nálada

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 39 x 43 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2182

Účastníci: 2

Příhozy: 4

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
8 000 Kč 30.11.2020 21:54:33 Přehozeno limitem
7 500 Kč 30.11.2020 21:54:33
7 000 Kč 23.11.2020 15:03:54 Přehozeno limitem
6 500 Kč 03.11.2020 16:47:17