čas serveru: 07:38:43

Petr Jaroš

Název: Lesní interiér

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 44 x 66 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2191

Účastníci: 4

Příhozy: 26

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
9 500 Kč 02.12.2020 16:56:15
9 000 Kč 01.12.2020 22:25:24 Přehozeno limitem
8 500 Kč 01.12.2020 22:25:24
8 000 Kč 01.12.2020 17:50:30 Přehozeno limitem
7 500 Kč 01.12.2020 17:50:30
7 000 Kč 30.11.2020 23:31:42 Přehozeno limitem
6 500 Kč 23.11.2020 17:08:01
6 000 Kč 23.11.2020 17:07:56 Přehozeno limitem
6 000 Kč 23.11.2020 17:07:56 Přehozeno limitem
5 500 Kč 23.11.2020 17:07:56 Přehozeno limitem
5 000 Kč 23.11.2020 17:07:56 Přehozeno limitem
4 900 Kč 23.11.2020 17:07:56 Přehozeno limitem
4 800 Kč 23.11.2020 17:07:56 Přehozeno limitem
4 700 Kč 23.11.2020 17:07:56 Přehozeno limitem
4 600 Kč 23.11.2020 17:07:56 Přehozeno limitem
4 500 Kč 23.11.2020 17:07:37 Přehozeno limitem
4 400 Kč 23.11.2020 17:07:37
4 300 Kč 23.11.2020 17:07:32 Přehozeno limitem
4 200 Kč 23.11.2020 17:07:32
4 100 Kč 23.11.2020 17:07:26 Přehozeno limitem
4 000 Kč 23.11.2020 17:07:26
3 900 Kč 23.11.2020 17:07:21 Přehozeno limitem
3 800 Kč 23.11.2020 17:07:21
3 700 Kč 23.11.2020 17:07:17 Přehozeno limitem
3 600 Kč 23.11.2020 17:07:17
3 500 Kč 23.11.2020 15:05:16 Přehozeno limitem