čas serveru: 11:40:36

František Lange

Název: Pohled na řeku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, nově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2192