Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 14, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 49 x 57 cm
Aktuální cena: 44 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 2193