čas serveru: 06:26:22

Albert Saverys

Název: V poledním žáru

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 14, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 49 x 57 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2193