čas serveru: 06:17:31

Jaroslav Šetelík

Název: Pohled k Pražskému hradu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní francouzský rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 67 x 76 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 2194