čas serveru: 07:52:39

František Hladík

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70,5 x 90,5 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2197

Příhozy: 51