čas serveru: 08:18:35

Konstantin Stoitzner

Název: Alpská krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 90 x 100 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2199