čas serveru: 22:43:24

Emanuel Hosperger

Název: Pobřeží Matty

Olej / karton
( signováno vlevo dole, datováno 1935,
ve slušném stavu )

Rozměr: 35 x 60 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2205