čas serveru: 05:40:20

Jan Dědina

Název: Dívka v kroji

( signováno vpravo dole, datováno 1936, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 62 x 47 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2216