čas serveru: 20:34:13

František Urban

Název: Matka s dítětem

Akvarel
( nesignováno, datováno 1942, přípis na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 14 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2224