čas serveru: 09:10:46

Jaroslav Štika

Název: Dívka v kroji

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1937, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 21 x 16 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2225