čas serveru: 21:40:44

Ludmila Jiřincová

Název: Víla

( signováno dole, datováno 1937, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 14,5 x 10,5 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2226