čas serveru: 04:57:46

Ferdinand Engelmüller

Název: Pohled na kostel Sv. Jakuba

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 97, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 51 x 40,5 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2250

Příhozy: 51