čas serveru: 18:51:01

Jiří Mandel ml.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 67 x 100 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2258