čas serveru: 04:47:50

Vojtěch Hynais

Název: Andělíček

( signováno dole uprostřed, datováno 1903, stav původní )

Rozměr: 22 x 19 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 227