čas serveru: 07:03:50

Název: Hrad

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 75 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2270