čas serveru: 00:05:09

Alois Kirnig

Název: Jezírko v lomu

Olej / plátno / deska
( signováno vlevo dole, datováno 1879, dekorativní rám, stav původní )
restaurátorsky ošetřeno, pravost signatury restaurátorsky prověřena
posoudil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 33 x 45,5 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2307