čas serveru: 09:10:40

Bedřich Černý

Název: Valašský kostelík

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2331

6 500 Kč 14.12.2020 20:06:16 Přehozeno limitem