čas serveru: 07:43:25

Název: Na břehu rybníka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1910, stav původní )

Rozměr: 16 x 46 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 2378

200 Kč 14.12.2020 20:58:33 Přehozeno limitem