čas serveru: 11:10:42

W. Salomon

Název: Před domem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 54 x 70 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2494

4 500 Kč 15.12.2020 19:50:17