čas serveru: 12:36:54

Cína Jelínek

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 34, kvalitní rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 27,5 x 40 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 0 dnů 7 hodin 53 minut 5 vteřin

Id aukce: 2571

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)