čas serveru: 12:34:15

Josef Písecký

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )

Rozměr: 51 x 69 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Končící: 0 dnů 7 hodin 46 minut 44 vteřin

Id aukce: 2577

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)