čas serveru: 11:40:31

Toyen - Marie Čermínová

Název: Vlk a ryba

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 28 minut 28 vteřin

Id aukce: 2593

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)