čas serveru: 10:53:52

Toyen - Marie Čermínová

Název: Králíček

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 48, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 24,5 x 40 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2595

Příhozy: 51