čas serveru: 10:53:57

Rudolf Jelínek

Název: Lekníny za chalupou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 12 minut 2 vteřin
( 25.01.2021 20:06:00 )

Id aukce: 2601

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
1 500 Kč 04.01.2021 00:34:11