čas serveru: 11:32:01

Josef Bravenec

Název: Překládání písku v Holešovicích

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav původní )

Rozměr: 42 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 0 dnů 8 hodin 30 minut 58 vteřin
( 25.01.2021 20:03:00 )

Id aukce: 2602

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)