čas serveru: 12:12:02

Jaromír Schoř

Název: Z bojů o Duklu

Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 80 x 105 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2603