čas serveru: 10:47:41

Jaromír Schoř

Název: Z bojů o Duklu

Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 80 x 105 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 36 minut 18 vteřin

Id aukce: 2603

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)