čas serveru: 11:34:54

Jiří Anderle

Název: Dívka s ovocem

Kolorovaná litografie
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 20 x 14 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 0 dnů 9 hodin 10 minut 5 vteřin

Id aukce: 2606

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)