čas serveru: 06:14:58

K. Brdíčko

Název: Meandr

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 7 dnů 14 hodin 36 minut 1 vteřin
( 25.01.2021 20:51:00 )

Id aukce: 2629

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)