čas serveru: 20:19:25

Název: Portrét Banksyho

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Končící: 1 dnů 23 hodin 58 minut 34 vteřin

Id aukce: 2650

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)