čas serveru: 22:17:41

Název: Montmartre

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2651

4 600 Kč 01.03.2021 18:37:36
4 500 Kč 06.02.2021 21:41:31