čas serveru: 18:54:06

František Kaván

Název: U nás v zimě

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Končící: 2 dnů 1 hodin 41 minut 53 vteřin

Id aukce: 2652

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 1 000 Kč)