čas serveru: 19:08:54

Julie Winterová-Mezerová

Název: Lupiny

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 62 x 93 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Končící: 2 dnů 1 hodin 30 minut 5 vteřin

Id aukce: 2654

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)