čas serveru: 20:10:57

Lubor Hlavsa

Název: Akt tmavovlásky

Olej / sololit
( signováno vpravo nahoře, datováno 90, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 46 minut 2 vteřin

Id aukce: 2655

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)