čas serveru: 21:52:22

Jan Zrzavý

Název: Karel Hynek Mácha

Litografie / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
Malíř a ilustrátor, studoval u E. Dítěte na UPŠ v Praze. Od r. 1910 vystavoval se skupinou Sursum, v roce 1917 členem Tvrdošíjných. Jeho kresby doprovázely i literární díla ( Mácha, Erben, Zeyer ad. )

Rozměr: 61 x 45,5 cm

Aktuální cena: 17 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2662