čas serveru: 19:51:33

Antonín Kalvoda

Název: Husopaska

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 28, stav původní )

Rozměr: 65 x 54 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 29 minut 26 vteřin
( 01.03.2021 20:21:00 )

Id aukce: 2663

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
1 500 Kč 30.01.2021 21:25:32