čas serveru: 22:06:27

Název: Předjaří

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 48 x 66 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2664