čas serveru: 13:33:29

Miloslav Holý

Název: Krajina - Bolevecký rybník

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2666

2 100 Kč 16.02.2021 16:28:53
2 000 Kč 15.02.2021 12:37:52