čas serveru: 20:26:35

Kamil Lhoták

Název: Balóny před vzletem

Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 24 x 17,5 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 18 minut 24 vteřin

Id aukce: 2671

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)