čas serveru: 21:25:39

Richard Lander

Název: Cesta ke stavení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav původní )

Rozměr: 25 x 49 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2672